jjjjjjjjjjjj

نویسنده : پیمان تیموریان
1401-08-29 13:27:22
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 4 دقیقه
jjjjjjjjjjjj

ابزارهای زیادی برای اسکرین شات در ویندوز ۱۰؛ ۸٫۱ و ۷ وجود دارد. با این حال ممکن است دوست نداشته باشید برنامه های جانبی نصب کنید و حجم هارد خود را اشغال کنید. در این حالت با کمک ابزار Snipping Tool ✂️ که در ویندوز ویستا معرفی شد، شما می توانید از صفحه ها و پنجره های خود اسکرین شات بگیرید و همچنین این تصاویر را ویرایش و حاشیه نویسی کنید.

 

آموزش ابزار قیچی اسکرین شات در ویندوز ۱۰

How to Use the Snipping Tool in Windows to Take Screenshots

قبلا در انزل وب ما در مورد ۷ مورد از برترین افزونه اسکرین شات گوگل کروم صحبت کردیم؛ اما در ویندوز ۱۰، ۸٫۱، ۷ و حتی ویستا شما می توانید از ابزار Snipping Tool برای گرفتن اسکرین شات استفاده کنید. برای کمک به شما در ادامه ما به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت و نحوه گرفتن اسکرین شات؛ ذخیره، ویرایش؛ حاشیه نویسی و ایمیل کردن تصاویر را به شما آموزش خواهیم داد.

Snipping tool در ویندوز ۱۰ کجاست؟

اولین سوالی که در مطلب امروز انزل وب به آن پاسخ خواهیم داد این است که Snipping tool در ویندوز ۱۰ کجاست؟ برای دسترسی به این ابزار کافیست که در کادر جستجوی منوی استارت خود عبارت Snipping tool را سرچ کنید و از نتایج ظاهر شده روی این ابزار کلیک کنید. برای دسترسی ساده تر شما می توانید روی آیکن این برنامه کلیک راست کنید و با انتخاب Pin to taskbar یا Pin to Start menu این ابزار را به تسکبار یا منو پین کنید.

 


دیدگاه